AutoGTA – skup aut na terenie Wrocławia i okolic

skup aut WrocławFirma Auto GTA prowadzi skup aut we Wrocławiu od osób prywatnych oraz firm. Przedsiębiorstwo odkupuje od ludzi samochody: wymagające remontu, sprawne, uszkodzone, z wadami, z uszkodzonym silnikiem, po zalaniu, po pożarze, powypadkowe, wymagające przeprowadzenia napraw blacharskich. Przyjmują maszyny wyprodukowane w latach 1990 do 2019 roku. Można im sprzedać pojazd, który nie ma aktualnego przeglądu oraz ubezpieczenia OC.

Firma zapewnia uczciwe warunki współpracy oraz atrakcyjne stawki. Pieniądze wysyłają na konto bankowe lub wręczają do ręki. Fachowcy dysponują lawetą, więc mogą odebrać samochód od klienta. Oprócz tego zespół wykonuje złomowanie pojazdów. Wszystkie czynności wykonują zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

Skup aut prowadzą na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Często pracują także w województwie opolskim i lubuskim. Jednakże są w stanie dojechać do każdej miejscowości w Polsce. Fachowcy zapewniają klientom wycenę online na stronie autogta.

Skup Aut AutoGTA

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8951876724
Regon
020742967
Adres

ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław

  • AutoGTA – skup aut na terenie Wrocławia i okolic