Elektryk Warszawa – firma elektryczna Energotel

elektryk Warszawa

Energotel to sprawdzona marka mająca długoletnie doświadczenie na rynku usług energo-elektrycznych i telekomunikacyjnych. Nasi wykształceni specjaliści zajmują się montażem instalacji elektrycznych oraz odgromowych przy wykorzystaniu najnowszych technologii. W razie konieczności przeprowadzamy dokładne pomiary okresowy gwarantujące bezpieczeństwo naszych klientów.

Współpracujemy z osobami prywatnymi, małymi i dużymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami publicznymi. Nasi pracownicy posiadają niezbędne wykształcenie oraz uprawnienia umożliwiające świadczenie usług najwyższej jakości. Są wyposażeni w nowoczesne i dokładne urządzenia pomiarowe umożliwiające mierzenie izolacji instalacji elektrycznych, skuteczności ochrony przeciwpożarowej i odgromowej oraz natężenia i równomierności oświetlenia.

Wykonywane przez nas usługi są zgodne z panującymi normami, zarówno krajowymi, jak i unijnymi. W razie wątpliwości, co do ich jakości udostępniamy szereg referencji, które potwierdzają skuteczność naszych działań.

Energotel Elektryk Warszawa

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8821939001
Regon
020642326
Adres

Al. Prymasa Tysiąclecia 62
01-424 Warszawa

  • Elektryk Warszawa – firma elektryczna Energotel