Firma Sprzątająca ABC-Service z Wrocławia

firma sprzątająca WrocławFirma sprzątająca ABC-Service zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu utrzymania czystości. Oferta jest skierowana dla każdego, kto chce zadbać o czystość wnętrz, jak i terenów zewnętrznych. Poza tym, firma stawia na konserwację zielonych terenów, ochronę osób i mienia, czy też świadczenie usług transportowych. Można liczyć na zakup chemii czyszczącej i niezawodnego sprzętu do sprzątania. 

ABC-Service posiada wiedzę i doświadczenie, co pozwala wykonywać pracę dokładnie oraz sprawnie. Specjaliści oferują między innymi mycie okien, pranie wykładzin, dbanie o tereny zielone, transport odpadów o sporych gabarytach itp.

Cały czas rozbudowywane jest zaplecze maszynowe, a nowoczesne sprzęty to cecha rozpoznawcza firmy. Można cieszyć się nie tylko doskonałą jakością usług, lecz także atrakcyjnymi cenami i dokładnymi działaniami. Od tej pory utrzymanie czystości w domu, w firmie, czy w ogrodzie nie będzie stanowiło większego problemu. Pracownicy firmy doskonale wiedzą, jak sprostać oczekiwaniom klientów.

ABC-Service

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8980025555
Regon
930522767
Adres

ul. Bolesławiecka 15
53-614 Wrocław

  • Firma Sprzątająca ABC-Service z Wrocławia