Multimetry cyfrowe w ofercie spółki Tespol

Tespol to spółka zajmująca się dystrybucją urządzeń kontrolno – pomiarowych oraz systemów radiokomunikacyjnych. Oferujemy sprzęt od największych producentów branży, są to między innymi: Rohde&Schwarz, Fluke, Tektronix, Zurich Instruments oraz Dewetron. Wymienione marki gwarantują aparaturę najwyższej jakości, która zapewnia bardzo dokładne wyniki pomiarowe.

Multimetr cyfrowy

Multimetr cyfrowy z oferty firmy Tespol fot.1

Oferujemy szeroki wybór asortymentu, w zależności od potrzeb mogą to być: wzmacniacze prądowe, kamery dźwiękowe, nanowoltomierze, mierniki mocy i wiele innych urządzeń. Posiadamy niezbędne certyfikaty potwierdzające wysoką klasę i skuteczność sprzedawanej przez nas aparatury. W razie konieczności nasi specjaliści zajmują się serwisowaniem systemów radiokomunikacyjnych i radiodyfuzyjnych.

Multimetr cyfrowy

Multimetr cyfrowy z oferty firmy Tespol fot.2

Ponadto zapewniamy usługę w postaci naprawy oraz kalibracji urządzeń pomiarowych. Umożliwiamy wydłużenie gwarancji tego typu przyrządów. Oferujemy fachowe doradztwo, a do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i w pełni profesjonalny.

Tespol Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8992410135
Regon
930513685
Adres

ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław

  • Multimetry cyfrowe w ofercie spółki Tespol
  • Multimetry cyfrowe w ofercie spółki Tespol