Profesjonalne aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl

Poleasingowe.pl. to wyjątkowa platforma, która powstała z myślą o kliencie, który potrzebuje w dogodnej cenie zakupić sprawny pojazd bądź sprzęt budowlany z wiarygodnego źródła. W ofercie znajdują się maszyny rozliczne, samochody, motocykle, naczepy oraz inne pojazdy, które są w doskonałej kondycji technicznej i wizualnej.

Aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.1

Kupujący ma pewność, że zakupione auto czy też sprzęt jest legalny, posiada pełną dokumentację i badania techniczne i nie ciążą na nim, żadne zaległości finansowego poprzedniego właściciela. Dla sprzedających jest to idealne miejsce, gdzie szybko mogą zaoferować klientom swój samochód czy też koparkę.

Aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.2

Przejrzysta forma strony, czytelna umowa, łatwy w obsłudze interfejs oraz stale rosnące grona kupujących i sprzedających, sprawiają, że Poleasingowe.pl. to najlepsze miejsce dla osób zainteresowanych aukcjami poleasingowymi. Pomocna obsługa odpowie, na każde pytanie kontrahentów. Zarejestruj się już dziś i nabądź bądź sprzedaj auto lub maszynę budowlaną. Satysfakcja gwarantowana.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8942976550
Regon
021014968
Adres

ul. Lipowa 2
55-300 Środa Śląska

  • Profesjonalne aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl
  • Profesjonalne aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl