Spółka Infortes – syetemy ERP Wrocław

system erp

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem oprogramowania z zakresu systemów ERP oraz sprzętu przeznaczonego do prowadzenia firmy. Oprogramowanie, które oferujemy, wyposażone jest we wszystkie niezbędne funkcje, które są niezbędne do prowadzenia firmy. Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno rozwiązania związane z systemami ERP, CRM, obiegiem dokumentów czy też WMS.

Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych producentów i dlatego też gwarantujemy, że jakość oferowanych przez nas produktów jest bardzo wysokiej jakości. Poza oferowaniem konkretnego oprogramowania zapewniamy także możliwość wprowadzania konkretnych modyfikacji do każdego z zapewnianego przez nas oprogramowania.

Dzięki posiadaniu doświadczonych programistów, którzy umieją w odpowiedni sposób podejść do każdego klienta, potrafimy zaoferować obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam każdy będzie miał możliwość łatwiejszego prowadzenia firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać oprogramowanie najwyższej jakości i sprzęt w razie potrzeby.

Infortes Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8992499879
Regon
932978690
Adres

Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław

  • Spółka Infortes – syetemy ERP Wrocław